Jesenná časť aktuálnej sezóny 2013/2014 je za nami. Poďme si ju teda trochu zhrnúť a pozrieť sa na to ako sa v nej darilo našim družstvám.

ŽIACI U15

Ako môžte vidieť v tabuľke nižšie, žiaci sa v tejto jesennej časti súťaže II.D Trieda, umiestnili na 7. mieste v konkurencii jedenástich družstiev. Odohrali dvanásť zápasov, v ktorých nazbierali 15 bodov. V týchto dvanástich zápasoch sa 5-krát radovali z výhry a v ostatných siedmich zápasoch ich prekonali súperi v počte strelených gólov a tak odchádzali bez bodového zisku.

Tabuľka

Žiaci - tabuľka

Jednotlivé kolá.

Ziaci - zapasy

Vyhodnotenie priebehu stretnutí

Stiahnúť (PDF, 52KB)

Karty.

Žltou kartou bol napomínaný iba jeden žiačik. Ako je vidieť v tabuľke, v 5. kole sa previnil Dávid Vaňo.

Ziaci  - zlte karty

DORAST U19

Aby sme našli našich dorastencov v tabuľke I. Triedy, musíme sa riadne unaviť aby nám oči padli až úplne dole. Dorastencom sa tejto jesene veľmi nedarilo, keď skončili na konci tabuľky. V štrnástich kolách získali iba 9 bodov a posledný dokonca prehrali kontumačne, keďže sa nedokázali pozberať na zápas. Bilancia dorastencov je hrozivo alarmujúca, keď zo štrnástich kôl sa tešili z výhry iba v troch prípadoch a v ostatných jedenástich odchádzali z ihriska bez bodového zisku. Dúfajme, že nový tréner Lukáš Valiček našich dorastencov cez zimnú prestávku nakopne a naštartuje do jarnej časti, aby sa chlapci aspoň udržali v tejto súťaži. Hlavne si to však musia uvedomiť oni sami a začať na sebe tvrdo pracovať.

Dorast - tabulka

Jednotlivé kolá.

Dorast - zapasy

Vyhodnotenie priebehu stretnutí

Stiahnúť (PDF, 73KB)

Žlté karty.

Dorastenecká bilancia žltých kariet je ako vidieť podľa tabuľky vcelku vnorme. Po jednej žltej obdržali Viktor Fecko (v 4. kole) a Dominik Ličák (v 10. kole) a dve žlté karty na svojom konte ma Marián Šesták, ktoré obdržal v 4. a 7. kole.

Dorast - zlte karty

A – MUŽSTVO

Nášmu A-mužstvu sa v tejto jesennej časti darilo obzvlásť veľmi dobre, keďže po jej ukončeni si počas zimnej prestávky oddýchnu na čele tabuľky. A-mužstvo si v pätnástich zápasoch vybojovalo 35 bodov. Bilancia jedenástich vyhier, dvoch remíz a dvoch prehier, už tradičná najlepšia obrana v celej súťaži pod taktovkou Petra Tomčíka a druhý najlepší útok, ich právom posadila na lídersku pozíciu v I. Triede ObFZ Prešov.

A - tabulka

Jednotlivé kolá.

A - zapasy

Vyhodnotenie priebehu stretnutí

Stiahnúť (PDF, 76KB)

Žlté karty.

Ako si môžete všimnúť v tabuľke nižšie aj úroda žltých kariet bola primeraná. Po jednej žltej karte majú na svojom konte hráči Peter Leško (9. kolo), Radoslav Ličák (2. kolo) a Marek Stankovič (4. kolo). Dve žlté karty si v jeseni uchmatli Matej Ficko (druhé a siedme kolo) a Peter Tomčík (v prvom a deviatom kole). Už tradičným zberateľským lídrom žltých kariet je Richard Marcin, ktorý ich inkasoval v prvom, desiatom a štrnástom kole 🙂 Na Riša sa nebezpečnou rýchlosťou doťahuje druhý kandidát na korunu kráľa žltých kariet Michal Kohút, ktorý ich získal v prvom, šiestom a ôsmom kole 🙂

A - zlte karty

Červené karty.

Líderská pozícia si žiaľ vyžiadala aj svoju daň vo forme červených kariet. Drsný výraz rozhodcovej tváre, okrášlený dvihnutou pravicou, v ktorej sa vynímala červená karta, videli traja naši hráči. Richard Marcin v treťom kole, Matúš Partila v šiestom kole a náš drsný, repujúci golkíper Róbert Németh v predposlednom 14. kole 🙂

A - cervene karty

Veríme, že sa všetci naši hráči od žiackého tímu, cez dorastencov až po A-mužstvo dajú cez zimnú prestávku do pohody a v jarnej časti  všetci dosiahnú svoje ciele. Dúfame, že k výborným výkonom nám dopomôže už aj poriadne povzbudzovanie našich fanúšikov, pretože stále, keď hráme zápasy proti súperom, vždy hrajú naši jedenásti chlapci proti dvanástim súperovim. Ako hovoria múdre slová: “keď chceš zmeniť svet, musíš najprv zmeniť sám seba.”